...

GELİŞİMİ ECZACIBAŞI'NDA YAŞA

Burada senin için gelişim var!

Yetkinlik bazlı gelişim programlarına katılabilir, fonksiyona özel Eczacıbaşı Akademi eğitimlerimiz ile sürekli öğrenmeye devam edebilir; kişisel, mesleki ve teknik yetkinliklerini sürekli geliştirebilirsin.

Yalnızca gelişim alanlarına değil güçlü yönlerine odaklanabilirsin. Bu gelişimi standart içerikler yerine kişiselleştirilmiş yolculuklar, programlar ve farklı öğrenme araçları ile sağlayabilirsin. Öğrenmenin yollarını öğrenerek gelişimini sürekli kılabilirsin.

Öğrenme ve gelişim yolculuğunu sadece eğitim programları ile sınırlandırmayıp mentorluk programlarına katılıp hem kendini geliştirebilir, hem de deneyimlerini paylaşabilirsin.

Liderlik ve fırsat eşitliği eğitim programlarımız, birbirimizden öğrendiğimiz iç eğitmenlik platformlarımız, etkinlik ve zirvelerde Topluğumuzu sahnede temsil etme fırsatı seni bekliyor!

...

ECZACIBAŞI AKADEMİ

Eczacıbaşı Akademi

Eczacıbaşı Akademi kapsamında yurtdışı ofislerimiz dahil olmak üzere tüm Topluluğa yayılan, dijital dünyanın gereksinimleriyle güncellenen, dünyadan ve ülkemizden farklı iş ortaklarıyla tasarlanan akademi programlarımıza katılabilirsin. Eczacıbaşı Akademi’de kişisel gelişim, fonksiyonel gelişim, yöneticiliğe hazırlık, liderlik gelişimi odaklı bir çok program yer alıyor.

...

LİDERLİK PROGRAMLARI

Liderlik Programları

Yöneticiliğe hazırlanırken yönetsel yetkinliklerini Yöneteceksen ile, mevcut pozisyonunda ekip yönetirken ise Yöneticiysen programlarımız ile gelişimini sürdürebilirsin. Kişisel liderlik, insan yönetimi alanlarında eğitimler alabilir, bir üst seviyeye geçmek üzere sana sunulan fırsatları değerlendirebilirsin.

...

FIRSAT EŞİTLİĞİ PROGRAMLARI

Fırsat Eşitliği Gelişim Programları

Kadın liderlerin gelişimine yönelik LiderizBiz ve tüm yönetim kadrolarının fırsat eşitliği ile ilgili bilinçsiz önyargılara dair farkındalığını artırmayı hedefleyen FarkındayızBiz gelişim programlarına katılabilirsin. LiderizBiz’deki kadın çalışanlarımızla buluşan öğrencilere kariyerlerini şekillendirmede ve ihtiyaç duydukları konularda destek sağladığımız DesteklerizBiz mentorluk projesine dahil olabilirsin.

...

BİRBİRİNDEN ÖĞRENME

Birbirinden Öğrenme

Gönüllü iç eğitmenlerimizden olup mesleki ya da kişisel deneyimlerini paylaşabilir, Dijital Mentor’da dijital dönüşüm alanında mentor olabilir ya da menti olup bir bilene danışabilirsin. Eczacıbaşı Mentorluk Programı’na dahil olan yöneticilerimizden biri olabilirsin.

...

SAHNEDE BİZ

Sahnede Biz

Campus Hero olarak mezun olduğun üniversitenin etkinliklerinde gençlerle buluşabilir, Stage Hero olarak zirve ve panellerde Topluluğumuzu temsil edebilirsin.

Eczacıbaşı’nda Yaşa’dan güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.