...

TÜKETİM ÜRÜNLERİ

Lider ve öncü markaları ile tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren ürünler.

Lider Türk kişisel bakım şirketi,
markalı temizlik kağıtları pazarının lideri.

0

Marka

0

Üretim Tesisi

0

Çalışan

+0

Ülkeye İhracat

Çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kâğıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak için 1969’da “İpek Kağıt” ile temelleri atılan ve yıllar içinde çeşitlenen ürün portföyü ile faaliyetlerini sürdüren Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, bugün kişisel bakım sektörünün lider Türk şirketi konumunda yer alıyor. Ev dışı kanallarda Eczacıbaşı Profesyonel çatısı altında geniş ürün portföyünün yanı sıra EP Akademi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Selpak markası ile beş kıtada 60’dan fazla ülkeye ihracat yapan kuruluş, pazarlama ve satış konusundaki gücü sayesinde hedeflediği ülkelerde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri orta vadede satışlarının yüzde 50’den fazlasını uluslararası pazarlardan sağlamayı hedefliyor.

Ar-Ge Merkezi ile fayda odaklı kozmetik anlayışını benimseyen, ihtiyaçları öngören ve tüketici beklentilerini odağına alan kuruluş; temiz ve sağlıklı bir gelecek için çalışırken, çevresel etkisini sürekli ölçümleyerek atık azaltma, geri dönüşüm alanlarında da çalışmalar yürütüyor.

Üretim tesislerinde enerji, su ve atık yönetiminde aktif iyileştirme çalışmaları yürüten Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda; kağıt ürünlerinin hammaddesi olan selülozun yüzde 100’ünü, sürdürülebilir orman yönetiminde uzman, bağımsız kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmış tedarikçilerden satın alıyor. İş Dünyası Plastik Girişimi imzacısı olan kuruluş, ambalajlarında plastik kullanımının azaltılmasını taahhüt ediyor. Aynı zamanda fırsat eşitliği konusunda inisiyatif üstlenen Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri sadece kuruluş içinde değil farklı örgütlerdeki üyelikleri ile sektörde kadın çalışanları güçlendirmek üzere aktif rol üstleniyor.

...

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri

ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ

Çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla 1969 yılında “İpek Kağıt” ile temelleri atılan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, bugün temizlik kağıtları, bebek bakım, kişisel bakım, ev bakım ve ev dışı tüketim alanlarında güçlü markalara sahip. Türkiye'nin en güçlü satış örgütlerinden birisi olan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, bu gücünü sektörlerinde öncü olan firmalar ile birleştirerek markaların stratejik hedefleri doğrultusunda satış ve dağıtım hizmeti de veriyor.

Kurumsal Profil

CEO

Bülent Kozlu

Bilgi İçin

info@eczacibasituketim.com

Adres

Kavacık Ofis Rüzgarlı Bahçe Mahallesi, Kavak Sokak No:20 Beykoz 34805, İstanbul

...

Sarl Ecp Maroc

Sarl Ecp Maroc

1980’li yıllardan bu yana dünyanın farklı ülkelerine ihracat yapan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Selpak markası ile bugün 60’ı aşan ülkede milyonlarca tüketiciyle buluşuyor. Selpak, tüketici araştırmalarına göre farklı pazarlarda “premium - üst kalite” segmentte ilk akla gelen marka konumunda. Halihazırda Fas, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Irak, Ukrayna ve Kazakistan’da yerleşik satış ekipleri bulunan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Azerbaycan ve BAE’de Selpak markası için lokal üretim yapıyor. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nin uluslararası pazarlarda büyüme planları doğrultusunda Fas’ta kurulan yeni tesisi,yeni kurduğu tesis Eczacıbaşı Topluluğu’nun Afrika kıtasındaki ilk yatırımı olma özelliğine de sahip. Uluslararası büyüme hedefleri kapsamında Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri orta vadede uluslararası satışların toplam satışlar içindeki payını yüzde 50’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Adres

Km 12,5 Ain Jemaa Route 1028, Bouskoura Casablanca / MAROC