...

Mükemmel çalışan deneyimini; vizyon ve değerlerin ışığında iş stratejilerini, çevik organizasyonları, bireylerin ve takımların yetkinlik gelişimini destekleyen insan kaynakları uygulamaları ile kariyeri, gelişimi, hayatı ve geleceği Eczacıbaşı’nda Yaşa!

Seni nasıl bir işe alım süreci bekliyor?

İşe alım sürecinde, bilimsel olarak geliştirilen, geçerliliği ve güvenirliliği kanıtlanmış test ve envanterlerle karşılaşacaksın.

Bu testlerle amacımız kavrama yeteneğini, kişilik özelliklerini ve işin gerektirdiği yabancı dil seviyeni ölçmek:

  1. Kavramsal Beceri Testi
  2. Kişilik Envanteri
  3. Yabancı Dil Testi
  4. Görüşme
  5. Değerlendirme Merkezi

Staj ve işe alım programlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve açık pozisyonlarımıza başvurmak için www.eczacibasikariyer.com.tr adresini ziyaret edebilirsin.

Burada senin için kariyer var!

İşe yeni başladığında; işe uyum programımıza katılabilir kariyerini yöneticin ve insan kaynakları iş ortağınla bir araya geldiğin Kariyer Gelişim Görüşmelerimiz ile yönetebilirsin.

Topluluk ve kuruluş içi açık pozisyonlar, rotasyon, iş zenginleştirme, proje görevlendirmeleri, global fırsatlar ile kariyerine yön verebilirsin.

Yakın hedeflere odaklanan performans sistemimiz ile kuruluşlarımızın toplam başarısına katkı sağlayarak sonuçlara odaklanıp geribildirim mekanizmasından beslenebilirsin. İşinde yaratacağın farklarla, büyük projelerde başarılı bir şekilde görev aldığında, etkili bir öneri getirdiğinde, açık bir pozisyonumuza bir arkadaşını kazandırdığında farklı ödüllendirmelerimiz seni bekliyor!

...

KARİYER TEST SÜRÜŞÜ

Mezun olmadan gerçek iş deneyimini Eczacıbaşı’nda Yaşa, stajını iş fırsatına dönüştürme şansı yakala!

Detaylı bilgi için tıkla!

eczacibasikariyer.com.tr

...

ENGENIUS

EnGenius

Mühendislik öğrencileri ve yeni mezunların, Topluluğumuzun kuruluşlarında farklı iş süreçlerini tanıyabilecekleri, inovatif yaklaşım, yaratıcı düşünme ve analitik yönlerini sergileyebilecekleri, bir ekibin parçası olarak değer yaratabilecekleri işe alım odaklı bir yarışma programımızdır.

Detaylı bilgi için tıkla!

e-engenius.com

...

MARKATLON

Markatlon

Üniversite öğrencileri ve yeni mezunların satış ve pazarlama alanında, inovatif yaklaşım, yaratıcı fikirler ve analitik düşünme ile Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarına ait markaların stratejilerini hayal ettiği gibi şekillendirebileceği proje yarışmamız.

Detaylı bilgi için tıkla!

markatlon.com

...

TOPLULUK İÇİ
TRANSFER

Topluluk içi Transfer

Topluluk içi açık pozisyonlara başvurarak, farklı kuruluşumuzdaki fırsatlardan yararlanabilir, kariyerine yön verebilirsin.

...

GLOBAL FIRSATLAR

Global Fırsatlar

Topluluğumuzun, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’daki üretim ve satış faaliyetleri başta olmak üzere doğal kaynaklar, yapı ürünleri, sağlık ve tüketim ürünleri alanlarında global fırsatları değerlendirerek sınırları aşabilirsin.

...

ARKADAŞINI ÖNER

Arkadaşını Öner

Açık pozisyonlara arkadaşlarını önererek hem yeni yeteneklerin aramıza katılmasına destek olabilir hem de ödül kazanabilirsin.

Eczacıbaşı’nda Yaşa’dan güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.