...

YAPI ÜRÜNLERİ

Sektöründe en geniş ürün yelpazesi, üretim ve satış ağı ile lider.

Daha iyi bir yaşam için tasarıma yön veren, sektöründe en geniş ürün yelpazesi, üretim ve satış ağıyla; banyo ve karo ürünlerinin toplamında Türkiye’de pazar lideri.

0

Marka

0

Üretim Tesisi

0

Çalışan

+0

Uluslararası Pazar

Çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşama öncülük hedefine katkı sağlayan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri, VitrA, Artema, Engers, Villeroy & Boch, burgbad ve İntema markalarıyla hizmet veriyor. Cirosunun yüzde 80’ini Türkiye dışındaki 75’ten fazla ülkeden elde eden Eczacıbaşı Yapı Ürünleri, ülkemizin toplam seramik sağlık gereçleri ihracatının yüzde 50’sinden fazlasını gerçekleştirmesinin yanı sıra karo ürünleriyle AB ülkelerine yapılan ihracatta birinci sırada yer alıyor.

Türkiye’de beş; Almanya, Fransa ve Rusya’da toplam yedi tesiste üretim yapan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri’nin üretim kapasitesi yılda 5,7 milyon seramik sağlık gereci, 30 milyon m2 seramik kaplama malzemesi, 2 milyon armatür, 350 bin küvet ve duş teknesi, 750 bin modül banyo mobilyası, 500 bin gömme rezervuar, 1,1 milyon klozet kapağından oluşuyor.

İnovasyona yönelik yeni ürün, malzeme, süreç ve teknoloji çalışmaları ise Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Merkezleri Performans Endeksi Değerlendirmesi’ne göre ülkemizdeki cam ve seramik sektörünün en başarılı Ar-Ge merkezi olan Bozüyük’teki VitrA İnovasyon Merkezi’nde yürütülüyor.

Blue Life yaklaşımıyla üretim, tasarım ve yönetim aşamalarında doğal kaynakları koruma sorumluluğunu gözeten Eczacıbaşı Yapı Ürünleri, AB Çevre Ödülleri’nde Türkiye Programı birincisi olarak AB genelindeki yarışmada ülkemizi temsil etti. İstanbul Sanayi Odası Çevre ve Enerji Ödülleri’nde çevre ve sürdürülebilirlik yönetimi kategorilerinde birinciliğe layık görüldü.

...

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri

Türkiye’nin ilk ve en büyük seramik sağlık gereçleri üreticisi ve ihracatçısı olan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri (EYAP), 1958 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. 1958’den beri VitrA markalı seramik sağlık gereçleri, 1991’den bu yana banyo mobilyaları, küvet ve duş tekneleri üreten EYAP’ın 1977 yılında Bozüyük’te kurulan tesisi, seramik sağlık gereçleri alanında dünyanın tek çatı altında faaliyet gösteren en büyük üretim komplekslerinden biri olma niteliğini taşıyor. 1983 yılından armatür üretiminde Avrupa’nın ilk 10’da yer alan EYAP, 1995 yılından beri de banyo aksesuarları üretiyor.

Adres

Büyükdere Cad. Ali Kaya Sok. No:5 Levent 34394, İstanbul

...

VitrA Karo

VitrA Karo

Ülkemizden AB’ye yapılan ihracatta birinci sırada yer alan VitrA Karo, 1991 yılında İstanbul Tuzla, 1992’de Bilecik Bozüyük’te üretime başladı. 2011’den bu yana Rusya’daki fabrikasında da seramik karo üretimi yapan VitrA Karo’nun yıllık üretim kapasitesi toplam 30 milyon metrekare. VitrA Karo’nun ürünleri, başta Türkiye ve Almanya pazarları olmak üzere, 75 ülkede satışa sunuluyor. VitrA markasının 60 yıllık uzmanlığını, başta banyo olmak üzere evdeki tüm yaşam alanlarına taşıyan VitrA Karo; havuz, bahçe ve dış cephe gibi pek çok farklı alanda kullanıma uygun ürünler de sunuyor. Sürekli olarak yenilikçi doku ve malzeme çözümleri geliştiren VitrA Karo, her yıl çıkardığı yeni koleksiyonlarıyla yüzeylerdeki trendlerin belirleyicisi oluyor. VitrA’nın “TSE Çift Yıldız” Belgesi’ne sahip karoları, Avrupa Birliği’nin Türkiye’den bir seramik markasına verdiği ilk eko-etiketi de elinde bulunduruyor.

Kurumsal Profil

CEO

Hasan Pehlivan

Adres

Şifa Mah. Hükümet Cad. No:5 34941 Tuzla, İstanbul

...

burgbad

burgbad

1946 yılında kurulan, 1966’dan itibaren banyo mobilyaları sektörüne girerek bugün Avrupa’da pazar liderliğine ulaşan burgbad; kaliteli malzeme, modern tasarım ve işlevselliği buluşturan ürünleriyle dikkat çekiyor. 2008’den bu yana Eczacıbaşı Yapı Gereçleri bünyesinde faaliyet gösteren burgbad’ın, biri Fransa, üçü Almanya’da toplam dört üretim tesisi bulunuyor.

Kurumsal Profil

Genel Müdür

Stefan Sallandt

Bilgi İçin

Sabine Meissner

Adres

Bad Fredeburg Kirchplatz 10 57392 Schmallenberg, Germany

Web Sitesi

burgbad.com

...

INTEMA

INTEMA

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun VitrA-Artema markalı ürünlerinin pazarlama faaliyetlerini yürütmek amacıyla 1978 yılında kurulan İntema, Türkiye’nin ilk halka açık kuruluşlarından biridir. Yapı sektöründe pek çok önemli yeniliğe imzasını atan İntema, mutfak ve banyoları yenileme düşüncesinin yerleşmesinde öncülük yaparak çağdaş mutfak ve banyo tasarımlarının Türkiye’deki en önemli adresi konumuna ulaştı. Yıllardır "müşteri odaklı" hizmet anlayışını benimsemiş olan İntema, bu alandaki çalışmalarını daha da ileri götürerek, satış öncesi ve sonrası hizmet geleneğini de geliştirerek sürdürüyor.

Adres

Büyükdere Cad. Ali Kaya Sok. No:5 34394
Levent, İstanbul

Web Sitesi

www.intema.com.tr

...

Villeroy&Boch Fliesen

Villeroy & Boch Fliesen

1748 yılında kurulan, dünyanın en eski ve en bilinen seramik markası Villeroy&Boch'un (V&B) banyo grubu, karo seramik ve sofra ürünleri olmak üzere üç ana işkolu bulunuyor. V&B’nin karo seramik alanındaki faaliyetlerini yürüten V&B Fliesen GmbH, 2007’den bu yana Eczacıbaşı bünyesinde faaliyet gösteriyor. V&B’nin banyo ürünlerinin Türkiye’deki dağıtım ve satış faaliyetleri ise VitrA Karo tarafından yürütülüyor.

Kurumsal Profil

CEO

Hasan Pehlivan

Bilgi İçin

Anja Lindner

Adres

Rotensteiner Weg 66663 Merzig

...

VitrA Fliesen

VitrA Fliesen

VitrA Fliesen 2005’ten bu yana Engers markası ile Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu bünyesinde faaliyet gösteriyor.

Kurumsal Profil

Genel Müdür

Hasan Pehlivan

Bilgi İçin

Hasan Pehlivan

Adres

Brucknerstrasse 43 56566 Neuwied Postfach 210140 56538 Neuwied, Germany

...

Eczacıbaşı Building Products LLC

Eczacıbaşı Building Products LLC

Kurumsal Profil

Bölgesel Direktör

Denis Gass

Adres

9, Bldg. 1, Varshavskoe Highway Danilovskaya Manufactory Block “Sitsevy”, Entr. 4, 1st Floor 117105 Moscow

...

VitrA Plitka LLC

VitrA Plitka LLC

Kurumsal Profil

Bölgesel Direktör

Denis Gass

Adres

142253, bld. 1, Bolshevik settlement, Serpukhov district, Moscow region Rusya

...

VitrA Santeknika LLC

VitrA Santeknika LLC

Kurumsal Profil

Bölgesel Direktör

Denis Gass

Adres

142253, bld. 1, Bolshevik settlement, Serpukhov district, Moscow region

Web Sitesi

www.vitra.com.tr

...

VitrA Bad

VitrA Bad

Adres

Merkez ve Showroom Agrippinawerft 24 50678, Köln, Germany

Web Sitesi

www.vitra-bad.de

...

VitrA UK

VitrA UK

Kurumsal Profil

Bilgi için

Margaret Talbot

Adres

Margaret Talbot Park 34 Collet Way Didcot Oxon Ox 11 7WB United Kingdom

Web Sitesi

www.vitra.co.uk

...

VitrA USA

VitrA USA

Adres

211 S. State College Blvd. #348 Anaheim CA 92806

...

Decoverse

Decoverse

Eczacıbaşı Topluluğu'nun yenilikçi yaklaşımı ve üstün nitelik anlayışı, banyo yenileme alanında yeni bir dönemi başlatıyor. decoverse.com, Eczacıbaşı güvencesiyle banyo yenileme konusunda hizmet veriyor.
decoverse.com, banyo yenileme sürecinizi baştan sona kişiselleştirmeniz için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Lavabolar, banyo mobilyaları, duş sistemleri ve daha fazlasıyla, banyo tasarımınızı her ayrıntısına kadar özelleştirebilirsiniz. Farklı markaların ürünleri, decoverse.com’un çeşitliliğini ve özgünlüğünü artırıyor. Artema, Grohe, Vitra, Kale gibi lider markaların ürünleri, tarzınızı yansıtmanızı ve banyonuzun estetiğini oluşturmanızı sağlıyor.
decoverse.com, banyo tasarımınıza uzmanlık katmak için "Mimara Sor" butonu ve usta hizmeti de sunuyor. Bu özellikle, banyo yenileme sürecinizde profesyonel danışmanlığa erişebilir ve tasarımınızı en uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca decoverse.com blog yazıları, ilham veren tasarım örnekleriyle banyo yenileme yolculuğunuzun her adımında sizi destekliyor.

Kurumsal Profil

CEO

M. Salih Yılmaz

Adres

Esentepe Mah. Ali Kaya Sokak No:5 34394 Şişli / İstanbul