VitrA Karo San. ve Tic. A.Ş
1991 yılında faaliyete başlayan VitrA Karo, yurtdışındaki yatırımları ile Karo Grubu olarak üretimini Bozüyük, Tuzla, Fransa, Almanya ve Rusya’da bulunan tesislerinde gerçekleştiriyor. Üretiminin yüzde 60'tan fazlasının dışsatımını gerçekleştiren kuruluşun Atlanta, Arklow, Moskova, Kazan, Serpukhov, Köln, Neuwied, Erbil ve Sofya'da temsilcilikleri ve showroom'ları bulunuyor. Kuruluşun geniş ürün yelpazesi içinde seramik karolar, sırlı ve sırsız porselen karoların yanı sıra, yüzme havuzları için üretilen karolar ve aksesuarlar yer alıyor.

Türkiye'de ilk mozaik karo üretimini gerçekleştiren kuruluş, ürünlerini VitrA Rezidans ve VitrA Arkitekt grupları altında ebatları 1x1 cm ile 60x120 cm arasında değişen geniş bir yelpazede tüketicilerin beğenisine sunuyor. VitrA Rezidans, banyo, mutfak, salon ve teras gibi yaşam mekanları için tasarlanan estetik serilerden, VitrA Arkitekt ise endüstriyel ve ticari mekanlar için profesyonel kullanıma yönelik geliştirilen teknik ürün gruplarından oluşuyor.

Yüzeyleri inovatif, sürdürülebilir ve tasarım odaklı sonsuz seçenekler sunarak kaplamak vizyonuyla hareket eden VitrA Karo’nun ürün yelpazesinde; kuruluşun kendi bünyesinde uzman bir ekip tarafından tasarlanan ürünlerin yanı sıra, Defne Koz, NOA, Ross Lovegrove ve Dima Loginoff gibi önemli tasarımcılar ile birlikte çalışılarak tasarlanan özel koleksiyonlar da yer alıyor.
Kurumsal Profil
Genel Müdür
Hasan Pehlivan
Bilgi için
Orçin Egemen
Pazarlama Direktörü
Adres
Şifa Mah. Hükümet Cad. No:5
34941
Tuzla, İstanbul
Telefon
+(90 216) 581 46 00
Fax
+(90 216) 423 49 73
E-posta/Web sitesi
www.vitrakaro.com
Yukarı Dön
Bilgi Toplumu Hizmetleri

Copyright © 2014 Eczacıbaşı Holding