Tüketim Ürünleri
Tüketim Ürünleri Grubu, temizlik kâğıtları, ıslak temizleme mendilleri, kişisel bakım, bebek bakım, kozmetik ürünleri, ev bakım ve ev dışı temizliği kategorilerinde faaliyet gösteren kuruluşlardan oluşuyor.

Türkiye temizlik kâğıdı sektörünün öncüsü ve lideri İpek Kâğıt, üstün teknoloji ile üretilen yüksek kaliteli temizlik kâğıtlarını Selpak, Solo, Silen, Servis, Demak'Up markaları ile geniş tüketici kesimlerinin beğenisine sunuyor. Türkiye’de temizlik kâğıdının adı olan "Selpak" markası sektördeki liderliğini yıllardır sürdürüyor.

Eczacıbaşı Girişim, tüm ülkeyi kapsayan tüketim ürünleri satış ve dağıtım ağıyla hem Topluluğa ait ürünlerin, hem de Topluluk dışı ürünlerin satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor. Eczacıbaşı Girişim ’in güçlü ve beğenilen tüketim ürünleri markaları arasında Detan, Defans, Selin, HijyenMax, Sens, Egos, OK yer alıyor. Eczacıbaşı Girişim ayrıca, 3M, Beiersdorf, Philips AVENT başta olmak üzere çeşitli kuruluşların tüketim ürünleri markalarının Türkiye’de satışını, Werner & Mertz, Cosnova Beauty gibi kuruluşların markalarının da pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel, ev dışı kullanım pazarında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Eczacıbaşı Profesyonel, temizlik ve hijyen alanında Selpak Professional, Marathon, Maratem Profesyonel, Tana Professional, Selin, HijyenMax, Detan, Defans, Dispo ve Ermop markalarını, gıda alanında ise Oralet, Oralet Çay Ailesi, Splenda, Dizi Şeker ve Cezbeli Kahve markalarını işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle sunuyor.

Islak havlu, bebek bakım ürünleri, kişisel hijyen ürünleri ve medikal kategorilerde üstün inovasyon gücüyle sektörünün öncü kuruluş olan Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri, Uni, Uni Baby, Uni Wipes, Uni Comfort, Premax, Unimed ve Şelale markalarını tüketicilerle buluşturuyor.

Alman Schwarzkopf firması ile ortak kurulan Eczacıbaşı-Schwarzkopf, Igora markası ile profesyonel saç boyaları pazarında, Osis ve Silhouette markaları ile şekillendirici pazarında liderliğini sürdürüyor. BC Bonacure saç bakım ürünleri, Natural Styling ve Strait Therapy gibi ürünleri ile kuaförlere hizmet sunan kuruluş, Indola markalı saç boyaları, saç bakım ve şekillendirici ürünleri ile de kaliteli ürünleri daha ekonomik fiyata sunuyor.
Yukarı Dön
Bilgi Toplumu Hizmetleri

Copyright © 2014 Eczacıbaşı Holding