facebook

Eczacıbaşı'dan 75. yılında 1000 öğrenciye İKSV Kültür Sanat Kart!

Eczacıbaşı Topluluğu, 75. yılını kutladığı 2017 yılında, kuruluşunda öncülük ettiği İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) Kültür Sanat Kart projesinin ana destekçisi oluyor. Proje ile öğrenimini Türkiye’de sürdüren 18-25 yaş arası 1000 üniversite öğrencisine, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde kullanabilecekleri 250 TL değerindeki İKSV Kültür Sanat Kartı hediye edilecek.
İKSV 45. yılında, öncü sponsoru Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle, gençlerin kültür-sanat etkinliklerine erişimini artırmak amacıyla İKSV Kültür Sanat Kart projesini başlatıyor. Önümüzdeki yıllarda kapsamının genişletilmesi planlanan İKSV Kültür Sanat Kart’la binlerce öğrenciye ulaşılması hedefleniyor.

İKSV Kültür Sanat Kart’a Nasıl Başvurulacak?

Türkiye’de öğrenim hayatını sürdüren 18-25 yaş arasındaki tüm üniversite öğrencileri, İKSV Kültür Sanat Kart için başvuruda bulunabilecekler. Başvurular, 23 Ocak-11 Şubat 2017 tarihleri arasında, binuniversiteliaraniyor.com adresi üzerinden yapılacak.

Başvurular sırasında sorulacak soruya doğru yanıt vererek bilgilerini dolduran öğrenciler arasından çekilişle belirlenecek 1000 öğrenci, 2017 yılı için bu kartı almaya hak kazanacak. Projeye her yıl yeni başvurular alınacak.

İKSV Kültür Sanat Kart Nerelerde Geçiyor?

250 TL bakiyeli İKSV Kültür Sanat Kart, bir yıl boyunca İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde geçerli olacak. Kartlar, bir yıl süre ile öğrencinin kişisel kullanımı ile sınırlı olacak.

Ayrıntılı bilgi için:

kultursanatkart.iksv.org
binuniversiteliaraniyor.com

#1000universiteliaraniyor
#kultursanatkart