Eczacıbaşı'dan 75. yılında
1000 öğrenciye
İKSV Kültür Sanat Kart!
Eczacıbaşı'dan 75. yılında
1000 öğrenciye
İKSV Kültür Sanat Kart!
Eczacıbaşı Topluluğu, 75. yılını kutladığı 2017 yılında, kuruluşunda öncülük ettiği İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) Kültür Sanat Kart projesinin ana destekçisi olarak, öğrenimini Türkiye’de sürdüren 18-25 yaş arası 1000 üniversite öğrencisine, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde kullanabilecekleri 250 TL değerindeki İKSV Kültür Sanat Kartı hediye etti.

İKSV Kültür Sanat Kart, Türkiye’de eğitimini sürdüren üniversite öğrencilerinin kültür-sanat etkinliklerine erişimini artırmayı amaçlıyor. Proje, İKSV’nin öncü sponsoru Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle önümüzdeki yıllarda da devam edecek.
Topluluğumuzun 75. Yılı
Eczacıbaşı Topluluğu’nun 75. yılında, Sözlü Tarih Projesi ile çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşama katkıyla geçen tarihimizi bize tanıklık edenler aracılığı ile gün yüzüne çıkarıyoruz.

75. yılımıza özel olarak, İKSV Kültür Sanat Kart ile 1000 üniversiteli genci kültür-sanat ile buluştururken, Türkiye Bilişim Vakfı tarafından fen ve matematik alanında ülkemizde ilk kez düzenlenen KOD Ödülleri Yarışması’na destek oluyoruz.